Two Point Hospital: Bigfoot

0

Two Point Hospital: Bigfoot TorrentTwo Point Hospital: Bigfoot


AÇIKLAMA

Sadece bilgisayar platformu için geliştirilen ve 30 Ağustos’ta yayınlanan Two Point Hospital olumlu geri bildirimler ile kitlesini artırmaya devam ediyor.

SEGA’nın 2018 yılı için özel olarak yayınladığı Two Point Hospital bilgisayar platformu için geliştirildi. Bilgisayar platformunda oyunculara hastane inşa etme ve yönetme fırsatı sunuyor. Tek oyunculu olarak oynanabilen yapımda hastaların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışacak ve onları sağlıklarına tekrar kavuşturacağız. 125.00 TL olarak Steam’de satışlarına devam eden yapım, bu sabah ilk genişlemesini de oyunculara sundu.

Steam’de 27.00 TL gibi bir fiyat etiketi ile yayınlanan Bigfoot adlı genişleme paketi 12 Aralık’a kadar yüzde 10 indirimle 24.30 TL fiyat etiketi ile satılıyor. İlk ücretli genişleme paketi olan Bigfoot, oyun içerisine üç yeni hastane getiriyor. Yeni hastaneye ek olarak bir dizi yeni hastalıklar da karşımıza çıkacak olan içerikler arasında yer alacak. Hastanelerin adı Underlook Hotel, Swelbard ve Roquefort Kalesi olarak duyuruldu.

Genişleme paketi ile hastanelerimize yerleştirebileceğimiz çok sayıda yeni öğeler de karşımıza çıkacak. Roquefort Kalesi kış temasına sahip olacak. Oyuncular bu hastane de hem soğukla mücadele edecek hem de yeni hastalıklar ile mücadele edecekler.

Underlook Hotel’inden söz edecek olursak itibarını oldukça sarsan olayları geride bırakan bu hastane insanlara yardım ederek eski şehvetli günlerine geri dönmek istiyor. Hastalıkları tedavi ederek ve insanları yeniden eski sağlıklarına kavuşturacağımız bu hastane de geçmişten izler de karşımıza çıkacak. Oyuncular yeni öğeler ile hastanelerini süsleyebilecek, yeni ekipmanlar ile hastalıkları daha çabuk tespit edip tedavi yoluna gidebilecekler.

9 farklı yeni hastalık, yeni terapi odaları ve daha fazlası genişleme ile oyunculara sunuluyor.

NOT: ANA OYUN VE ÖNCEKİ TÜM EK PAKETLER DAHİLDİR, DİREK İNDİREREK OYNAYABİLİRSİNİZ.!

Two Point Hospital: Bigfoot Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Intel Core i3 6100 or AMD FX-4350
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GT 1030, 2GB (Legacy: NVIDIA GeForce GTX 460), AMD RX550, 2GB (Legacy: AMD Radeon HD 6850), Integrated: Intel HD Graphics 630
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan Önerilen Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5 6600 or AMD Ryzen 1600x
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1060, 3 GB (Legacy: NVIDIA Geforce GTX 780, 4GB) or AMD RX 580, 4 GB (Legacy: AMD R9 290X, 4GB)
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Two Point Hospital: Bigfoot
Two Point Hospital: Bigfoot
Two Point Hospital: Bigfoot


İNDİRME LİNKLERİ:
Two Point Hospital: Bigfoot Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.