Transport Fever 2

0

Transport Fever 2 TorrentTransport Fever 2


AÇIKLAMA

ÖNEMLİ NOT: Oyun erken erişimdir, hatta erken erişim öncesi betadır.Bir çok sorunu olabilir yada çalışmayabilir.Bilerek indirme yapınız.

2016 yılında çıkış yapan Transport Fever’in ikinci oyunu olacak olan Transport Fever 2 bilgisayar oyuncuları tarafından beklenmeye devam edilirken oyunun çıkış tarihi bir türlü duyurulmadı. Yapım Steam’de sergilenmeye devam ediliyor.

Simülasyon, strateji ve yönetim oyunu olarak Steam üzerinde lansmana çıkması beklenen Transport Fever 2 bilgisayar platformuna özgü olarak geliştirildi. Hikâye tabanlı bir oynanış yapısına sahip olacak olan oyunda adeta bir nakliye şirketi kuracak ve yöneticiliğini üstleneceğiz. Deniz, hava ve kara yolu ile nakliyeler yapacağımız oyunda yepyeni bir dünyayı keşfedecek, nakliye güzergahları ile hedefler belirleyeceğiz. 1850’li yıllardan günümüze kadar en büyük lojistik zorlukları tecrübe edecek, dünyanın başka bir yerinde rakipsiz bir nakliye imparatorluğu kurmaya çalışacağız.

200’den fazla raç seçeneğinin yer alacağı yapımda oyun içi harita düzenleyicisi de bulunacak. Oyuncular bu düzenleyici ile haritalar üzerinde değişiklikler yapabilecekler. Üç farklı iklim bölgesinde yer alacak olan yapımda oyuncular dilerlerse manzaraları yeniden oluşturabilirler.

20 saatten fazla bir oynanış süresine sahip olacak olan oyun da dinamik ekonomik bir yapı ve 50’den fazla çeşitli zorluk karşımıza çıkacak. Gerçekçi bir şehir simülasyonunun da bulunacağı yapım da detaylı harita ve detaylı içerikler eşliğinde nakliye imparatorluğunu yöneteceğiz.

Oyun yıl sonu lansmana çıkacak.


Transport Fever 2 Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7, 8 or 10 (64-bit)
İşlemci: Intel i5-2300 or AMD FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 7850, 2 GB VRAM
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir


RESİM ve VİDEOLAR

Transport Fever 2
Transport Fever 2
Transport Fever 2


İNDİRME LİNKLERİ:
Transport Fever 2 Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.