Planescape: Torment: Enhanced Edition

0

Planescape: Torment: Enhanced Edition TorrentPlanescape: Torment: Enhanced Edition


AÇIKLAMA

Herkese merhaba! Bu sefer size bir CRPG oyunu tanıtacağım.

CRPG Nedir? CRPG, Classic Roleplaying Game anlamına gelen ve masaüstü rol yapma oyunlarına mümkün olduğunca benzer tasarlanan, ama bir video oyunu olduğunu da her şekilde hissettiren oyunlara verilmiş olan türün adıdır. İzometrik olarak oynanan bu oyunlarda tam anlamıyla lineer bir ilerleyiş yoktur ve “hidden object” oyunları gibi sağdan soldan toplanan ipuçlarıyla detaylı veya direkt olarak NPC karakterlerle konuşarak düze ve sade bir oyun tecrübesi edinebilirsiniz.

D&D Nedir? Dungeons & Dragons, masaüstü rol yapma oyunu dediğimiz hobinin başlamasına sebebiyet vermiş olan oyun sistemidir. D&D sayesinde oyun sektörü bugünkü zenginliğine kavuşmuştur.

Planescape Nedir? D&D üzerine hazırlanmış dünyalardan biridir Planescape. Daha doğrusu, D&D’nin çoklu evrenini ve boyutlar arası mevzularını anlatır. Bu sebeple yeri önemlidir.

Oyun Hakkında Planescape: Torment, kim olduğunu hatırlamayan bir karakterin hafızasını geri kazanma süreci esnasında çoklu evrenin ortak noktası olan Sigil’de birtakım olayları çözerek kim olduğunu, başına neler geldiğini ve kaderinin ne olacağını arayışını ele alan bir oyun. Eğer bir D&D oyuncusuysanız kesinlikle (bitiremeseniz bile) oynamanız gereken bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Oynarken diyaloglara da oldukça dikkat etmelisiniz.


Planescape: Torment: Enhanced Edition Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, or 10
İşlemci: 1 GHZ
Bellek: 512 MB RAM
Ekran Kartı: OpenGL 2.0 compatible
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Planescape: Torment: Enhanced Edition
Planescape: Torment: Enhanced Edition
Planescape: Torment: Enhanced Edition


İNDİRME LİNKLERİ:
Planescape: Torment: Enhanced Edition Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.