Not Tonight

0

Not Tonight TorrentNot Tonight


AÇIKLAMA

Not Tonight, Steam üzerinden satın alıp oynayabileceğiniz farklı bir konusu olan, farklı yapısıyla dikkat çeken simülasyon oyunudur.

Yeni eviniz Relocation Block B’ye hoş geldiniz. Belirlediğiniz rol ‘Bouncer’. Sıkı çalışın, beladan uzak durun ve Birleşik Krallık’ta kalmanıza izin verebiliriz. Brexit görüşmelerinin yıkıldığı alternatif bir Britanya’da aşırı aşırı sağ hükümeti iktidarı ele geçirdi. Avrupa Birliği vatandaşları toplandı ve ülkeden sürüldü. Önceki hayatınızdan çıkıp, kendini gürleyen bir ekonominin ortasında buluyorsun, kazıp kavga etmek ve evini aradığın şehre dönmek için.

Bu gece, her kararın önemli olduğu, politik olarak yüklü bir hikaye ile bir zaman baskısı RPG’sini birleştiren post-Brexit yönetim oyunudur. Direnişe katılacak ve rejimle savaşacak mısınız – ya da başınızı aşağı çekecek ve umarım bir gün bu uzak bir anı olacak mıdır?

Barlar, kulüpler, festivaller ve partiler kapılarını dostum, BouncR uygulamasıyla iş bulmak Kimlik kontrol edin, misafir listelerini yönetin ve revelilerin asi olmalarını durdurun Kendinizi geleceğe daha iyi hazırlamak için dairenizi, fedai cihazınızı ve ekipmanınızı yükseltin İngiltere’de çöküşün eşiğinde hayatta kalmak için hangi uzunluklara gideceğinize karar verin.


Not Tonight Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum: İşletim Sistemi: Windows 8 or later
İşlemci: Intel Core i5
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 550/equivalent or higher
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: High-range Intel Core i5
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 760/equivalent or higher
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Not Tonight
Not Tonight
Not Tonight


İNDİRME LİNKLERİ:
Not Tonight Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.