Not For Broadcast

0

Not For Broadcast TorrentNot For Broadcast


AÇIKLAMA

NotGames tarafından bilgisayar platformu oyuncuları için geliştirilen Not For Broadcast nihayet lansmana çıktı. Yapım 30 Ocak yani dün Steam üzerinde erken erişim oyunu olarak lansmana çıktı. Oyun ilk incelemelerinde olumlu geri bildirimler aldı.

Steam üzerinde 25.00 TL gibi cazip bir fiyat etiketi ile lansmana çıkan Not For Broadcast kısa süreliğine de yüzde 10 indirime girdi. 6 Şubat’a kadar yüzde 10 indirimle 22.50 TL fiyat etiketine sahip olacak olan yapım erken erişim süresince geniş kitlelere ulaşmaya çalışacak. Üç tam bölüm ile erken erişime çıkış yapan oyun tam sürüme geçmesi ile birlikte tam 10 bölüme ev sahipliği yapacak.

Oyuncular yayıncı bir firma olarak görev alacakları yapımda tv şovları düzenleyecek, sanatçılara şarkılar söyletecek, maliyeti ne olursa olsun yayın yapmaya devam edecekler. Siyasi kargaşanın da yer aldığı yapım içerisinde tek oyunculu bir oynanış yer alacak. Oyun içerisinde yayınlara dair verilen görevleri başarmaya çalışacak, bölümleri tamamlamak için elimizden geleni yapacağız.

Oyun içerisinde Türkçe dil desteği yer almazken, 7 farklı dil seçeneği oyunculara sunuluyor. Dileyen oyuncular şuan oyuna Steam üzerinden erişebilir ve oyunun tadını çıkarmaya başlayabilirler.


Not For Broadcast Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ


RESİM ve VİDEOLAR

Not For Broadcast
Not For Broadcast
Not For Broadcast


İNDİRME LİNKLERİ:
Not For Broadcast Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.