Mechanica (v1.0.16)

Deal Score0
Deal Score0
Mechanica   (v1.0.16)

Repack By : Korsan

Oyun Boyutu : 718 MB

Oyun Sürümü: 1.0.16

Güncelleme Tarihi: 04.08.2020

Mechanica Ücretsiz Indir PC Oyunu Repack-Games.com. Mechanica v1.0.16 İndir Ücretsiz Güncelpc Version Game Mechanica PC Oyunu Ücretsiz İndir Mekanika Ücretsiz İndir PC Oyun Repack-Oyunlar

Mechanica Ücretsiz İndir

Mechanica bina ve programlamaağır bir odak ile bir açık dünya hayatta kalma oyunudur. Kendi üsleri, savunma, üretim sistemleri ve daha oluşturun. Haritayı keşfedin ve Ateşböceklerikreasyonlarınızın kapsamını ve karmaşıklığını genişletin. Tehditkar robotların yaşadığı açık dünya, kıyamet sonrası haritaya adım atın. İlk üs belirleyin ve otomatikleştirin. Giderek daha düşmanca gelen robotları uzak tutmak için çeşitli cihazlarla savunmanızı geliştirin.

Mechanica İndir Ücretsiz Güncellendi

Kendinizi beslenen ve sulu tutmak için çiftlikler ve su pompaları oluşturun. Bu düşmanca dünyada hayatta kalmak için elinden geleni deneyin. Nesneleri istediğiniz şekilde etkileşime açmak için görsel programlama sistemini kullanın. Bir tripwire bir alev makinesi tetiklemek olun, anında kilit koymak için bir düğme kullanın, harita üzerinden madencilik karakol kontrol – her şey Mechanica mümkündür.

 

Mechanica   (v1.0.16)
Mechanica   (v1.0.16)
Buradan İndirin

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Enable registration in settings - general