Maximum Action

0

Maximum Action TorrentMaximum Action


AÇIKLAMA

90’ların sonu 2000’lerin başında çıkmış bir havası olan Maximum Action, Steam’de erken erişime açıldı ancak oyunun videolarına şöyle bir bakınca oldukça ilgi çekici dursa da yapay zekanın sınıfta kaldığını söylemem gerekli. Üstelik erken erişim biz oyuncular için, hele ki fiyatlar böylesine tavan yapmışken büyük risk efendim.

Oyunda yukarıda yazdığım dönemlerden bir sürü esinti görmek de mümkün. Max Payne’nin zaman yavaşlatma mekaniği bullet time, dinamik akışıyla FEAR ve Half-Life karışımı gibi hissettirmesi, sesleriyle de yakın zamanda çıkış yapan SUPERHOT’ı andırması. Bunlar yetmediyse açık alanlarda sayısız düşmana karşı haksız bir savaş vermesiyle de DOOM havası bile var. Tabii bunların hepsini ne kadar bir araya getirirseniz getirin o yapay zekanın olan biteni genel olarak izlemesi üzücü. Umarım bunun üzerinde iyice çalışırlar, zira oyun gerçekten bizim gibi eski tip oyunlara hasret çeken kitle için altın değerinde özelliklere de sahip.


Maximum Action Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 2.66 GHz Intel Core i5
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 6550M
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşlemci: AMD – Phenom II X4 965 Black 3.4GHz Quad-Core Processor
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Radeon HD 7750 1GB Video Card
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Maximum Action
Maximum Action
Maximum Action


İNDİRME LİNKLERİ:
Maximum Action Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.