Knights And Bikes (v1.08)

Deal Score0
Deal Score0
Knights And Bikes   (v1.08)

Repack By : PLAZA

Oyun Boyutu : 2.91 GB

Oyun Sürümü: 1.08

Knights And Bikes Ücretsiz İndir PC Oyunu Repack-Games.com. Knights and Bikes PC Güncellenen Sürüm Ücretsiz İndir Şövalyeler ve Bisikletler Ücretsiz – PC Oyunu – En Son İndir Repack-Games

Knights Ve Bisikletler Ücretsiz İndir

Nessa & Demelza olarak oynayacaksınız, evcil kazı kaptan Honkersile antik bir adayı keşfederken, bisikletlerini hazine, macera ve çocukluk sıkıntısı arayışına sürüklerken, hikaye ortaya çıktıkça tehlikelerle, bulmacalarla ve frizbeler, su balonları, tuvalet dalgıçları ve uyanamayan ları için yeterince yüksek sesle bir Doomkutusu koleksiyonuyla antik bir lanetin toplanma güçleriyle karşılaşacaklar.

Knights ve BisikletPC Güncelleştirilmiş Sürüm

Oyun Penfyurzi adlı bir İngiliz adasında 80’li yıllarda gerçekleşir. Hikayenin kendisi Nessa ve Demelza adındaki küçük kızların etrafında dönüyor. Birlikte, kızlar adanın etrafında seyahat edecek, bulmaca çözmek ve bilmeceçözmek, ve en önemlisi, adanın gizemli amacı bağlı olduğu garip iş araştırmak. Birlikte bizim kahramanlar gülmek, öğrenmek ve ağlamak – ama onların dostluk ve hayal gücü aslında ada ve birbirlerini kurtarmak için yeterli olacak?

 

Knights And Bikes   (v1.08)
Knights And Bikes   (v1.08)
Buradan İndirin

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Enable registration in settings - general