Five Dates

0

Five Dates TorrentFive Dates


AÇIKLAMA

Londra’da yaşayan Y kuşağı Vinny, koronavirüs pandemisi sırasında evden çıkamadığı dönemde ilk kez bir buluşma uygulamasına üye olur. Aradığı özelliklerde beş potansiyel kişi bulan Vinny’nin, Mandip Gill (Doctor Who) ve Georgia Hirst (Vikings) tarafından canlandırılan birbirinden çok ama çok farklı kişiliklere sahip bu kadınlarla videolu buluşma yapmak için cesaretini toplaması gerekiyor.

Her buluşmada Vinny’nin nasıl etkileşime gireceğini ve onların kendisiyle tekrar buluşmak isteyip istemeyeceğini izleyicilerin seçimleri belirleyecek. Dallanıp budaklanan çok yönlü sohbet konuları ve karşısındakini tanımaya yönelik sorularıyla Vinny; dijital oyun şeklindeki buluşmalar, kendisini zor durumlara sokan senaryolar ve beklenmedik gerçeklerle karşı karşıya.

Five Dates; dijital buluşma dünyasında yolunu bulmaya çalışan ortalama bir bekâr erkeğin peşinde, sürprizlerle dolu modern buluşma deneyimini keşfe çıkarıyor. Yolculuğu boyunca izleyicilerin onun adına vereceği kararlar çekicilik ve uyum anlayışına meydan okuyacak.

The Complex, The Bunker ve The Shapeshifting Detective’in yapımcısı olan stüdyodan sizlere.

Paul Rachid (The Complex) tarafından yönetilen, tamamen canlı aksiyonlara dayalı bir romantik komedi. Tamamen karantina sırasında kavramsallaştırıldı, filme alındı ve geliştirildi 7 saatin üzerinde kamera görüntüsü, tüm oyunlar arasındaki en uzun FMV çekim süresi Oyun oynanırken hikâyeyi etkileyen gerçek zamanlı İlişki Durum Takibi 10 farklı sonuç getiren çok seçenekli hikâye anlatımı Başrollerde Mandip Gill (Doctor Who), Georgia Hirst (Vikings), Sinead Harnett (Şarkıcı) ve Taheen Modak (Two Weeks To Live) yer alıyor


Five Dates Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum: İşletim Sistemi: Windows 7 32-bit
İşlemci: Core i3 / AMD A6 2.4Ghz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5750. OpenGL 3.3
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 11 GB kullanılabilir alan
Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Core i5 / AMD A6 2.4Ghz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: ATI® Radeon™ M295X @ 2GB
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 11 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Five Dates
Five Dates
Five Dates


İNDİRME LİNKLERİ:
Five Dates Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.