Dunk Lords

Deal Score0
Deal Score0
Dunk Lords

Repack tarafından: Korsan

Oyun Boyutu: 4 GB

Oyun Sürümü: İlk Sürüm

Önce -den yüklen -miş

Dunk Lords Ücretsiz İndir Repack-Games.com – Dunk Lords Ücretsiz Pc oyunu önceden yüklenmiş – Dunk Lords Oyunu Ücretsiz İndir Repack-Games

Dunk Lords Ücretsiz İndir

Top alabilirsin ama dövüşebilir misin? Dunk Lords, üst üste özel hareketler, yıkıcı smaçlar ve oyun değiştiren ekipmanlar içeren ikiye iki basketbol ritmidir. Her biri benzersiz özel saldırılara ve yeteneklere sahip 20 kötü oyuncu arasından seçim yapın ve çeşitli tehlike dolu kortlarda savaşın. Slice’ın güçlü dijital patlamasıyla rakiplerini çarparken üstünlüğü kazanın veya çilek Frank gibi büyükannenin reçel kavanozundaki oyuncuları tuzağa düşürün. Ama dayak devam etmek için, yüksek uçan dunks veya güven-smashing reddi ile daha özel saldırılar kazanmak gerekir. Para, ekstra puan ve daha fazlası gibi ek bonuslar kadar rafa sahada atış pedleri puan. Mega atış pedleri bile oyuncular büyük bir boyuta büyümek ve tavandan dunk sağlar.

Dunk Lords Oyunu

Hala yeterince güçlü değil misin? Oyuncular da yeteneklerini artıran ekipman satın alabilirsiniz. Üç noktalı çizginin herhangi bir yerinden smaç basmanızı sağlayan ayakkabılar giydiğinizi, gevşek topları önünüze çeken manyetik zırha sığındığınızı veya ürkütücü eldivenlerin üzerine kaydığını ve engellenilemeyecek hayalet atışlar çektiğini hayal edin.

 

Dunk Lords
Dunk Lords
Buradan İndirin

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Enable registration in settings - general