Crisis in the Kremlin

0

Crisis in the Kremlin TorrentCrisis in the Kremlin


AÇIKLAMA

Kremlingames’in geliştirdiği Crisis in the Kremlin türünün az sayıda örneklerinden biri. Democracy serisinin izinden giden oyunda sene 1985 ve biz Sovyetler Birliği Komünist Partisi Genel Sekreteri olarak Sovyetler Birliği’ni ayakta tutmak gibi zor bir görevle oyuna başlıyoruz. Tabii ki kötü adam kahkahası atmaktan hoşlanıyorsanız ya da iflah olmaz Yeltsin hayranıysanız Sovyetler Birliği’ni yıkmayı da seçebilirsiniz. Seçenekler sınırsız! Ya da en azından sınırsız olmalı öyle değil mi? Oyundaki seçeneklerin Telltale Games oyunlarındaki seçenekler kadar etkili olduğunu söylemek mümkün. Fakat oraya atlamadan önce bu oyunun en büyük faydası tarihe bakınca Gorbaçov’a ne beceriksiz adammış gibi serzenişlerde bulunsak da Crisis in the Kremlin’i oynadıktan sonra “iyi ki Gorbaçov’un yerinde değilmişim, ben olsam 1986’da çoktan Varşova Paktı dağılmış, ABD dünyanın yarısını işgal etmişti” gibi yeni bir bakış açısı kazandırması oldu.

İlk Bakış: Oyunu ilk başlattığımızda basit bir menü karşılıyor bizi. Seçenekler oldukça kısıtlı ve dokular oldukça basit tutulmuş. Genel olarak oyunun kullanıcı arayüzünde düşük kaliteli dokular devam ediyor fakat bir indie oyun için çok da şikayet edebileceğimiz bir durum değil bu. Asıl tezatı yaratan bu basit dokuların arka planında ve yaşadığımız olaylarda propaganda posterlerinin ve gerçek fotoğrafların kullanılmış olması. Propaganda posterleri o kadar rahatsız edici olmasa da düşük kaliteli bir perde dekorunun arkasında gerçek bir protesto fotoğrafı görmek gereksiz bir dikkat dağınıklığına sebep oluyor. Oyunun sesleri ve müzikleri sürekli kendilerini tekrarladığı için ya da atmosfere uygun olmadığı için tamamen yok sayılabilir. Oynarken bir yandan Kızıl Ordu Korosu’nun klasiklerini dinlemek oyunun atmosferine çok büyük bir katkıda bulunuyor. Tabii ki böyle bir alternatif geliştirdikten sonra Crisis in the Kremlin’in buna kendine has çarpıklığıyla cevap vermeyeceğini düşünmek komik olur. Tam ekranda oynarken alt-tab yapmak ya da ikinci monitöre geçmek gibi protesto yöntemleri oyuna döndüğünüzde oyunun tepki vermemesi ve hatta sizi bir “yokkişi” sayması gibi sorunlara sebep oluyor.


Crisis in the Kremlin Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum: İşletim Sistemi: Windows XP SP2+ (64-bit), Windows 7 SP1+ (32-bit, 64-bit)
İşlemci: SSE2 instruction set support
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: DX9 (shader model 3.0) or DX11 with feature level 9.3 capabilities
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+, Windows 8, 8.1, Windows 10, etc (32-bit, 64-bit)
İşlemci: SSE2 instruction set support
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: DX9 (shader model 3.0) or DX11 with feature level 9.3 capabilities
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Crisis in the Kremlin
Crisis in the Kremlin
Crisis in the Kremlin


İNDİRME LİNKLERİ:
Crisis in the Kremlin Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.