×
×

Turok Torrent İndir

Turok

Oyun Hakkında

Oyunumuzun kahramanı ”Joseph Turok”

Bir bıçak uzmanı olan kahramanımız oyunda eskiden görev aldıgı Wolf Pack takımının lideri olan Roland Kane’i öldürmek icin yola cıkmıstır.
Ancak pekte basarılı olamaz bu yolculuk sırasında ucagı balta girmemis bi ormana düsen Turok bir savaşın ortasına düsmüstür ancak bu ormanda sadece insanlara karsı degil vahsi dinazorlara karsıda bir savas vermek zorundadır

Eğer birazda oyundan bahsedicek olursak oyunda dinazorları bulmanız pekte kolay olmayacaktır belkide siz onu ararken o sizin karsınıza düsebilir cünkü dinazorlar bası bos degil akıllıca hareket ederek oyunda yol almaktadır.

Bu vahsi dinazorlara karsı savasmanız icin oyunumuz bize bazı silahlar vermektedir.(silah,sniper tüfegi yada bir lav silahı)
Ancak Turok icin en önemlisi onun oku’dur.

Dinazorlara karsı kullanabilceginiz bir yöntemde Kane’nin adamları olabilir dikkatlari kanenin adamlarının üstüne cekebilirseniz kendinize yeni bir yol acabilirsiniz.Tüm saldırılara ragmen eger dinazoru öldüremediyseniz demekki hayata karsı gözlerinizi kapatma vakti gelmis demektir.

Grafik bakımından oyunumuzda gercekligin yanı sıra bir cizgi film havasıda bulunuyor.Bazen esen rüzgarın cimlerin üzerinde yarattıgı efektle karsılasabilirsiniz.Tabi ki olay cimenlerle olay bitmiyor oyundaki dinazorlar muazzam bir sekilde tasarlanmıştır.Birde o vahşi dinazorlar üzerinize geldigi zaman korkmamak elde olmuyor.

Tabi buraya kadar hersey gözümüze cok güzel geldi ancak olay dinazor oldugunda olay göründügü gibi basit olmuyor,oyunun zamanlaması biraz garip oldugundan bıcagı vurdugunuz zaman tepkiler bir kaç saniye geç ulasabiliyor ve tabi ki bu gecikme oyunun dengesiz ilerlemesine ve kahramanımızın zarar görmesin yol acıyor .

Son özellik olarak bu oyunu psn veya Live’dan istediğimiz kullanıcıyı veya arkadaşımızı çağırarak oyunu bitirebiliyoruz.

Oyun GörüntüleriTurok 2

Turok 3 Turok 1

Oyun Tanıtım Videosu

Oyun Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista ve üstü
İşlemci: Pentium 4 @ 2.4 GHz veya eşdeğer
Bellek: 1 GB
Ekran Kartı: 128 MB (nVidia GeForce 6600/ATI Radeon x1300)
HDD: 18 GB Disk alanı